Známe první postupující tým z předkola!

Zdravíme všechny čtenáře dnešního rozhovoru!
Kdo sleduje, tak ví, že se dnes dvojice týmů Pardubice a Litvínov poprala o jedno místo v Semifinále, kde již čekají Vítkovice a Karlovy Vary! Do tohoto duelu šly Pardubice jako favorit, bohužel Litvínov ukázal, že nemá nikdo nikoho podcenovat!
Litvínov vyhrál tuto serii 0:3 a postupuje dále. Zde jsou krátké vyjádření trenérů

 

Rozhovor s trenérem Vitem
–Zdravím trenéra Vita, s čím jste do prvního zápasu předkola šli?
Věděli jsme že to nebude jednoduchý match, přece jenom Pardubice patři k silnějším klubům než je Litvínov. Takže můj pocit byl zahrajeme první zápas a uvidíme, budto vyhraju nebo prohraju.
–Jak jste již řekli, byli jste outsiderem v této dvojici, hodně lidí vás podcenovalo, co řeknete k tomuto?
Co k tomu říci, jsem velice rád za team, že jsem to s nim dokázal, ale nemáme čas na odpočinek, čeká nás těžší boj v semifinále. Už i samotný manager Baky říkal, že Pardubice bez problému postoupí, ale nestalo se.
–S Pardubicemi jste si poradili celkem snadno, co bylo receptem k tomuto úspěchů?
Strůjcem k úspěchu byl brankář Jaroslav Janus, Hubl a bratři Hanzlové.
–Dobře, díky za rozhovor, uvidíme se v Semifinále.
Také děkuji přeji hezký den.
Rozhovor s trenérem Pavlem
–Zdravím trenéra Pardubic, s čím jste do prvního zápasu předkola šli?
No šli jsme tam s tím, že chceme hrát svoji hru, která v základní části přinášela ovoce. Bohužel se hráči nedrželi pokynů, které jsme si před zápasem řekli. Měli jsme už trochu vidinu, že jsme v playoff a to byla chyba.
–Jak jistě víte, šli jste spíše jako favorit do předkola, Litvínov se ale ukázal trochu v jiném světle, co se stalo? čím vás zaskočil?
No věděli jsme, že jsme mírní favorité. Soupeř nás zaskočil dobrou hrou dozadu. Byl problém se dostat přes modrou čáru a když už jsme v jejich pásmu byli, výborně zachytal Janus. Dát za 3 zápasy 2 goly je trestuhodné. My jsme se nedrželi svojí hry. Byla tam zbytečná a opakující se vyloučení. S klukama jsme si říkali, že se toho musíme vyvarovat, bohužel to tak nedopadlo. Někdy jsme puk drželi příliš dlouho a špatně rozehráli.
–Dobře, děkujeme za rozhovor a držíme palce do dalších zápasů!
Také díky

Baka League : Welcome !

Authorize

Zapomenuté heslo

Registrace